95 000 $
1 018 $/м²
2-кімнатна квартира, Шевченківський район, вул. Данила Щербаківського, буд. 52, ЖК "Перлина Нивок".
Комфортний 4/19 поверх. Загальна площа 93,3 кв. м, житлова 44 кв.м, кухня 17,9 кв.м. В квартирі два санвузли, 2 балкона, комора. Вікна у двір. Після забудовників.
Цегляний будинок, введений в експлуатацію в 2011р.,
ОСББ, усі комунікації на балансі міста, тарифи звичайні. Три ліфти місця для паркування на території + великий підземний паркінг.
Поруч парки "Нивки", "Дубки", сквер "Райдуга", магазини, ринок, школи, дитячі садочки. Все в пішому доступі. Чудова власна інфраструктура, на першому поверсі магазини, аптеки, салони, стоматологія, нотаріус і т.д.
Зручна транспортна розв'язка,...